WATER APARTMENTS

 
 
 

„Water Apartments” to najnowszy projekt Proteh Glassdeep, który wpisuje się w panujące trendy związane z nowymi możliwościami zagospodarowania akwenów o walorach turystycznych. Nowy produkt to idealna propozycja dla osób, którzy cenią sobie bliskość natury i pragną uciec od miejskiego zgiełku.

Opracowany przez Spółkę produkt charakteryzuje się szeregiem cech i funkcjonalności wyróżniając się na tle istniejącej konkurencji.

Bezpieczeństwo konstrukcji.

Produkt został zaprojektowany pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów branży morskiej wraz z konsultacjami z przedstawicielami towarzystwa klasyfikacyjnego. Wysoce wytrzymała i stabilna konstrukcja zapewni maksymalne bezpieczeństwo mieszkańcom obiektu.

Modułowość produktu.

Podział na moduły jest rozwiązaniem umożliwiającym elastyczność w produkcji wyrobu, przystosowanie do wybranej przez klienta opcji transportu oraz docelową instalację na miejscu.

Łatwość transportu oraz instalacji we wskazanej przez klienta lokalizacji.

Z uwagi na charakter obiektu istnieje możliwość jego transportu w podziale na moduły za pośrednictwem firm spedycyjnych zarówno w opcji transportu lądowego jak i morskiego. Dzięki temu udogodnieniu, klient może umieścić swój apartament na dowolnym akwenie, którego nabrzeże pozwoli na stałe zacumowanie oraz ewentualne przyłączenie niektórych instalacji. Moduły wykańcza się przed transportem, co w bardzo dużym stopniu ułatwia i usprawnia końcowy montaż.

Energooszczędność (opcja instalacji paneli fotowoltaicznych).

Zastosowanie paneli fotowoltaicznych jako systemu wspomagania poboru energii elektrycznej, nie powoduje żadnych szkód w środowisku naturalnym, nie przyczynia się do powstawania szkodliwych substancji a wręcz przeciwnie, ogranicza emisję dwutlenku węgla. Powierzchnia dachu może być w pełni przeznaczona na instalacje paneli fotowoltaicznych w przypadku zainteresowania klienta takim rozwiązaniem.

Cechą charakterystyczną firmy Proteh Glassdeep jest indywidualne podejście do klienta, dlatego też również w przypadku tego produktu wyspecjalizowany zespół projektowy jest w stanie dostosować elewację obiektu, jego wnętrze oraz wyposażenie do oczekiwań klienta.

Podstawowe wymiary oraz dane apartamentu wskazano poniżej:

  1. Długość x szerokość x wysokość obiektu – 15,5 m x 6 m x 3,2 m.
  2. Zanurzenie – 0,6 m.
  3. Powierzchnia użytkowa – 91 m2.
  4. Miejsca noclegowe – 6 osób.
  5. Media – możliwość połączenia z siecią lądową.
  6. Opcja zastosowania paneli fotowoltaicznych.
  7. Głębokość minimalna akwenu – 1,5 m.
  8. Obiekt całoroczny, w przypadku zamarzania akwenu wymagany jest indywidualny projekt.